15 Νοεμβρίου 2008

ΤΥΡΟΓΑΛΑ-ΠΑΟ 1-1 FINAL REPORT

Ούτε μάντης να ήμουν. Με το που μπήκε ο Κλέιτον και βγήκε ο πραγματικά κουραστικός σήμερα Καραγκούνης, ισοφαρίσαμε, πιέσαμε και χάσαμε τουλάχιστον 3 κλασσικές ευκαιρίες για γκολ.

Αλλά φευ. Τίποτα. 1-1 και ακόμα 2 βαθμοί χαμένοι εξαιτίας ακόμα ενός κακού ημιχρόνου. Σε άλλους αγώνες ήταν το δεύτερο ημίχρονο, τώρα ήταν το πρώτο. Είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ μέχρι εκεί που δεν πάει να ΕΝΙΣΧΥΘΕΙ η ομάδα με μετεγγραφές ΟΥΣΙΑΣ τον Δεκέμβρη γιατί αλλιώς με τέτοια άμυνα και τέτοια άσφαιρη επίθεση δεν πάμε πουθενά. Ο Τζιόλης σήμερα απλά δεν υπήρχε, ο Βύντρα κλασσικός πανάθλιος Βύντρα και ας είναι καλά ο Σιμάο. Μεγάλος παίχτης να μου το θυμηθείτε.

Τεν Κάτε ΕΙΣΗΓΗΣΟΥ για τις απαραίτητες αλλαγές που σίγουρα έχεις στο μυαλό σου και ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!